АТЕСТАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 06.04.2023 17:50

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників із змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 №1135, на виконання наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту недобоївської сільської ради від 16.09.2022 №108 «Про створення атестаційної комісії ІІ рівня» та з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, 05 квітня 2023 року на базі Центру економічного розвитку відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

На розгляд Комісії адміністраціями закладів освіти Недобоївської ТГ було подано атестаційні матеріали 22 педагогів. У ході засідання під час атестації прийнято наступне рішення:

- підтвердити раніше встановлену кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вчитель» - 10 педагогічним працівникам;

- підтвердити раніше встановлену кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший вчитель» - 4 педагогічним працівникам;

- присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший вчитель» - 2 педагогічним працівникам;

- підтвердити раніше встановлену кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагогічним працівникам;

- присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 1 педагогічному працівнику;

- присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» - 2 педагогічним працівникам.