Дата: 04.04.2023 19:53

🗣Сьогодні відбулась презентація Проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні-2», який спрямований на залучення громадян та мешканців громад до прийняття управлінських рішень.

❗️У рамках проєкту також планується проведення дводенних тренінгів для ОМС та ОГС щодо механізмів залучення громадян, запровадження механізмів залучення в кожній громаді, інформаційні кампанії та різні оф-лайн заходи для згуртування громади та інтеграції.

❗️Також у проєкті передбачається аналіз стану впровадження механізмів залучення громадян, аналіз потреб молоді та відбір 3 ідей для молодіжного проєкту.

❗️Конкурс проєктів "Місцеві ініціативи", фестиваль добрих практик належного врядування, а також інші заходи також будуть проведені в рамках проєкту.

👥У презентації взяли участь Володимир Старик - консультант з залучення громадян, та Ігор Баб’юк – менеджер проєкту.
🔹працівники сільської ради
🔹старости
🔹активісти громадських організацій
🔹представників молодіжної ради
🔹жителів громади, які використовували механізми залучення (громадські слухання, консультації з громадськістю)

🛍«Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз (Global Communities), та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Недобоївська громада є  регіональним партнером  🤝 Програми USAID DOBRE у Чернівецькій області.