Підписали меморандум про співпрацю, яка триватиме до середини 2025 року.

Дата: 28.03.2023 20:16

📝8 березня 2023 року Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) і Недобоївська сільська рада підписали меморандум про співпрацю, яка триватиме до середини 2025 року.

🤜🏻🤛🏻Протягом цього періоду громади-партнери Програми отримають співфінансування проєктів, а також навчальну та консультаційну допомогу для посилення спроможності місцевого самоврядування.

🗂 Програма USAID DOBRE працює в Чернівецькій області з 2020 року. За цей час було реалізовано 53 проєкти на загальну суму понад 900 тисяч доларів. Із них вагома частина була спрямована на гуманітарні проєкти підтримки ВПО.

⭐Упродовж 2022-2025 років Програма DOBRE співпрацюватиме напряму із щонайменше з 60 ТГ України, аби допомогти їм подолати наслідки війни, відновити та відбудувати, і продовжувати їхню траєкторію позитивного та сталого розвитку. Партнерами Глобал Ком’юнітіз у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр (УКМЦ), Фонд розвитку місцевої демократії ім. Єжи Регульського (FSLD/FRDL), та Малопольська школа публічної адміністрації при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща.

Джерело: Український кризовий медіа-центр

Програма DOBRE