🎮 У Недобоївській громаді молодь активно займається проведенням заходів настільних ігор!

Дата: 28.03.2023 13:47

🫶🏻Молодіжна рада організувала ряд заходів, на яких учасники мали змогу насолоджуватися грою в різноманітні настільні ігри, включаючи шахи, монополію та карткові ігри.

🤗Участь у заходах була великою, і учасники високо оцінили можливість провести час з друзями та знайомими в невимушеній обстановці, пограти в улюблені ігри та знайти нових друзів серед інших гравців.

💥 Багато учасників відзначили, що вони навіть відкрили для себе нові настільні ігри, які вони раніше не грали.

❗️Рада також планує продовжувати організовувати ці заходи у майбутньому, щоб допомогти молоді відкривати нові можливості для веселого та корисного дозвілля.

💛@molrada_nyc

Бажаєш доєднатись, тобі сюди ☺️👈🏻