Презентація проєкту “Соціально-психологічна робота з ВПО в трьох громадах Чернівецької області”

Дата: 27.03.2023 18:56

📃 22 березня у Недобоївська територіальна громада презентували проєкт “Соціально-психологічна робота з ВПО в трьох громадах Чернівецької області”, який втілюєтьсяу межах #Програма_CLEAR

💬Координатори з @und_cv Український Народний Дім у Чернівцях , розповіли про майбутні заходи та можливості для мешканців громади, а саме заходи із медіації, групові заходи для жінок з дітьми та людей літнього віку й створення публічного простору. Там надаватимуть соціально-психологічну допомогу ВПО та місцевим мешканцям, які опинились в складних життєвих обставинах внаслідок війни.

Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR) впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/BHA).