ВСЕ ДЛЯ ЗСУ

Дата: 11.03.2023 00:51

🤝У місті Хотин греко-католицький священник Юрій Перхун разом з вірним другом Анатолієм Голодняком організували збір гуманітарної допомоги для ЗСУ.

⛑ До акції збору долучилися о. Петро Кравчук, парох громади "Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа" УГКЦ, що в с. Рідківці; військовий капелан, котрий вже не одноразово допомагав нашим козакам на передовій.

❗️За його сприянням вдалося отримати 40 військових аптечок, медикаменти, засоби першої необхідності та продукти для ЗСУ.

⛪️ Організатори збору також отримали грандіозну в наш час допомогу від БФ  "Карітасу Чернівецької Єпархії", а саме: спальники, карімати, медикаменти, продукти харчування та все необхідне для нашої перемоги. Висловлюємо щиру подяку Директору "Чернівецького Карітасу" о. Любомиру Іваночку, волонтерам та особовому персоналу, котрі долучилися до цієї справи.

🏥 Надважливим також слід відзначити, "Хотинську багатопрофільну лікарню", котра в особі пані Тетяни Бринь та особового персоналу, з небайдужих та добрих серцем людей, котрі спільно надали гуманітарну допомогу у вигляді фізіологічних розчинів, протизапальних і кровоспинних ліків, систем для наших воїнів ЗСУ.

🩺Нашою громадою отримано 10 аптечок для військових, ліки, кровоспинні засоби, пластирі, бенти тощо.

🇺🇦 Надана гуманітарна допомога буде передана на адресу Збройних Сил України 14.03.2023 року. Ми висловлюємо свою щирість і подяку всім, хто прийняв участь у цій акції та надав свою допомогу !
Слава Україні !
Героям Слава !