Воїн-захисник Віталій Михайлович Рудницький повернувся додому.

Дата: 23.02.2023 17:09

◾️Після тривалого перебування на військових операціях на сході країни, загиблий воїн-захисник Віталій Михайлович Рудницький повернувся додому.

◻️Сьогодні о 15:20 його тіло було доставлено до рідного дому, де на нього чекали його рідні, друзі та соратники.

😔Віталій Михайлович Рудницький був відомим своєю відданістю, мужністю та професіоналізмом. Він здобув шану та повагу своїх колег зі служби та місцевих мешканців, які цінують його зусилля в захисті нашої країни.

◻️Сьогодні місцеві мешканці вшанували пам'ять загиблого воїна-захисника та висловили співчуття його родині та близьким.

◻️Багато людей прийшли до його будинку, щоб вшанувати пам'ять про цього героя та підтримати його рідних у цей важкий час.

🇺🇦 Віталій Михайлович буде завжди запам'ятований як справжній герой, який віддав своє життя за мир та безпеку нашої країни.

🕯 Поховання загиблого воїна-захисника Віталія Михайловича Рудницького відбудуться завтра, 24 лютого о 10:00 годині.