Дайджест подій 05.02.2023

Дата: 05.02.2023 20:27

👶🏻03 лютого, Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто одне питання, яке попередньо було детально опрацьовано фахівцем служби у справах дітей Недобоївської сільської ради.
Члени комісії заслухали присутніх заявників, з’ясовували всі факти та обставини по даному питанню та за результатами засідання було прийнято компетентне рішення.

🗂 03 лютого, засідання виконавчого комітету Недобоївської сільської ради, яке провів сільський голова Юрій Юзва.

Під час якого було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади, заслухано звіти начальників структурних відділів про пророблену роботу за 2022 рік.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери, майнових питань, ознайомитись з відповідними рішеннями ви можете за посиланням.

Також провели 📚 Щорічний моніторинг стратегії - деталі за посиланням.
3 лютого  2023 року відбулось засідання робочої групи з щорічного моніторингу Стратегії розвитку нашої громади.

🚚КП «Недобоївська ОГ» продовжує згідно графіку вивозити ТПВ від домогосподарств, село Недобоївці 1-2 лютого.

🪖Четвертого лютого відбувся черговий великий обмін полоненими. Вдалося повернути 116 наших людей, оборонців Маріуполя, херсонських партизанів, снайперів з Бахмутського напрямку та інших наших героїв.

Серед них наш земляк житель с. Керстенці - Ігор Мороз наразі наш захисник на реабілітації .
Без наслідків для здоров'я полон не пройшов, але дякувати Богу він вже в безпеці.

Вітаємо, вдома💛