​​​​​​​📊 Засідання робочої групи по компоненту Місцевого Економічного Розвитку (LED) в рамках програми DOBRE 2.

Дата: 26.01.2023 02:59

📊 Сьогодні відбулося засідання робочої групи по компоненту Місцевого Економічного Розвитку (LED) в рамках програми DOBRE 2.

📈 Місцевий економічний розвиток (LED) – це компонент програми DOBRE, який полягає у створенні сприятливого економічного середовища для розвитку підприємництва у громаді, залучення інвестицій та ін.

В рамках роботи по цьому компоненту робочою групою буде:
✅ Оновлено економічний профіль та програму місцевого економічного розвитку
✅ Буде можливість реалізувати на умовах співфінансування проєкт для покращення місцевого економічного розвитку в рамках Добре 2.

Також під час зустрічі:
✅Обговорили можливі напрямки та алгоритми роботи торгового ряду в с. Недобоївці.
✅Нові проєкти, та способи підтримки місцевого бізнесу на основі успішних кейсів інших громад.

🗃 З Програмним спеціалістом  Мариною Дудяк. Також обговорили основні заходи та інструменти ефективної реалізації і покращення економічного розвитку на місцевому рівні, та продовжили знайомитися з прикладами впровадження проєктів МЕР іншими громадами-учасниками програми.

Зустріч з громадою проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE, що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID. Недобоївська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.