ЗСУ

Дата: 17.01.2023 18:17

💫 Волонтери вкотре вирушили на Схід країни, щоб передати гуманітарну допомогу військовим. Її зібрали жителі громади, підприємці, фермери, жителі, дітки садочків та шкіл громади, релігійні організації громадські діячі.

Про це розповів сільський голова Юрій Юзва.

🕯 Це окопні свічки, генератор, військова амуніція, продукти, теплий одяг та засоби гігієни.

⛪️ Подяка прихожанам релігійних організацій.

🏫 У центральні садибі збирали гуманітарну допомогу для військових. На цей раз є велика кількість персональних пакунків для військових.

Ми доправляємо на передову пакунки 📦, які військовослужбовцям передають рідні, а також те, що потрібно бійцям.

Перед кожним виїздом ми обдзвонюємо кожного захисника, хто де знаходиться і як можна доїхати, зазвичай це доволі цікавий але важкий шлях.

Воїни передавали вітання:
- "В нас все добре, тримаємо стрій спіть спокійно" 🥺

💙💛🥺 Дякуємо, кожному хто готував смаколики, випікав хліб, випічку, пакував пакунки, діткам за малюнки, волонтерам за окопні свічки, господині за смачні смаколики… дякуємо вам.

🤝Окрема подяка «Кам’янським господинькам» та Пані Галині Токар за продукти харчування для воїнів ЗСУ, разом до перемоги.

🪗 Народному ансамблю "Гармошакарі, за солодощі для ЗСУ 🪖