Збір інформації про інвестиційні обєкти

Дата: 05.01.2023 16:59

Мета і система збору інформації :
з метою створення сприятливих умов залучення в громаду інвестицій та стимулювання економічного розвитку,  ми збираємо та актуалізовуємо інформацію стосовно потенційних інвестиційний обєктів громади станом на 2023 рік.

Інвестиційна пропозиція буде містити:
🔸базову інформацію про об’єкт інвестування та його ключові переваги;
🔸відображати напрям, масштаб і обсяг необхідної інвестиції.

Інвестиційний тизер земельної ділянки чи об’єкта промислової нерухомості, що пропонуються для продажу чи оренди, буде опрацьовуватись віддлом ЕРТІМ та містиме базову інформацію про об’єкт інвестування, його ключові переваги, відображати напрям, масштаб і обсяг необхідної інвестиції. Та розміщуватиметься на інвестиційних веб-порталах (далі – портал) які є ключовим маркетинговим інструментом, що покликаним розкривати інвестиційні можливості, демонструвати ключові переваги та розкривати інвестиційний потенціал територій регіону.

Просимо зацікавлених осіб маючи у власності відповідні інвестиційні обєкти по типу brownfield та greenfield, заповнити Google Form для подальшої співпраці.

*Ділянки "greenfield" – земельні ділянки, які вільні від будь-яких забудов, грунт на яких ніколи не розроблявся.
*Вільні виробничі приміщення типу "brownfield", що пропонуються під реалізацію інвестиційних проєктів. Назва інвестиційного проєкту.