Нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 03.01.2023 13:11

🎓 Сьогодні, 3 січня 2023 року, в приміщенні Недобоївської сільської ради, під головуванням начальника Відділу освіти Галини Бобик відбулася підсумкова нарада за 2022 рік  з керівниками закладів освіти, підпорядкованих відділу освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради.

🧾 До учасників зібрання звернувся  Юрій Юзва, сільський голова,  який привітав з Новорічними та Різдвяними святами, побажав переможного 2023 року, успіхів на нелегкій освітянській ниві, злагоди, миру та добробуту, а також вручив  🧾 Дипломи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації керівникам Керстенецької гімназії, Керстенецького ЗДО та 🧾 Зарожанського ЗДО за креативне облаштування найпростіших укриттів та відзначив колективи закладів освіти Недобоївської територіальної громади 🧾 Подяками  Недобоївської сільської ради за активну участь у допомозі ЗСУ.

🌐 Також на нараді були присутні Паур М.Я., заступник сільського голови та Барабаш Н.М., головний спеціаліст Відділу освіти.

На нараді були розглянуті  актуальні питання щодо діяльності закладів освіти. Зокрема, йшлося про:
🔹створення класів безпеки у закладах загальної середньої освіти;
🔹моніторинг проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників за накопичувальною системою в 2022 році;
🔹дотримання безпеки життєдіяльності здобувачів знань  під час зимових канікул;
🔹результати участі учнів закладів освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді, в локаційному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;
🔹результати участі   учнів закладів освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді,  в конкурсах різного спрямування та спортивних змаганнях;
🔹моніторинг захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями;
🔹дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину;
🔹дотримання термінів здачі звітності.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти.

Більше фото тут