Участь у тренінгу «Рух, ігри, спорт, креативність» представників Керстенецької гімназії

Дата: 30.12.2022 11:56

КРЕДО ВЧИТЕЛЯ - РОЗВИВАТИСЯ ТА ПРАЦЮВАТИ НАД СОБОЮ.

Педагоги Керстенецької гімназії постійно вдосконалюють свій професійний рівень, підвищують кваліфікацію, беруть участь у різних онлайн-курсах, тренінгах, майстер-класах, де навчаються та діляться власним досвідом.

Так, 19 грудня та 20 грудня директор Валентина Василівна та педагог-організатор Іванна Василівна, взяли участь у дводенному тренінгу для фасилітаторів за методологією «Рух,ігри,спорт,креативність».Тренінг проводився в рамках проєкту «SMILE- підтримка внутрішньо переміщених дітей,молоді та сімей в Україні», який реалізується Terre des hommes-Україна за фінансової підтримки Oak Foundation та Центру кризи та підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції. Організація проєкту має на меті підготовку тренерів-фасилітаторів за методикою MGS - Moving games sports/ “Рух, ігри, спорт та креативність». Цікаві теми за якими здобували знання, вміння та тренерські навички: «Ресурси людини»; «Фільтриг сприйняття»; «Міжособистісні відносини»; «Управління емоціями»; «Системи ігрових вправ»; «Засоби арт-терапії».

Окрім цього, нові цікаві знайомства з професіоналами своєї справи.

Дякуємо Terre des hommes-Україна

Більше  тут