Акція "Зігрій солдата" у Керстенецькій гімназії

Дата: 21.10.2022 15:08

Акція "Зігрій солдата"

Органами учнівського самоврядування Керстенецької гімназії, оголошується акція "Зігрій солдата". На початку жовтня ми розпочали підготовку до Дня Захисника та Захисниць України акцією «Зігрій солдата!». В гімназії оголошено збір матеріалів для виготовлення окопних свічок. Учнівське самоврядування, учні та вчителі гімназії об’єднали зусилля та навчилися виготовляти окопні свічки для допомоги українським солдатам на передовій, щоб зігріти їх у холодну пору року. Дана свічка не боїться ані вітру, ані вологи. Для виготовлення окопних свічок потрібні бляшанки, (які нам надали місцевий підприємець), гофрований картон , віск або парафін. Свічки можна використовувати для розігріву води чи їжі, або підсушити одяг. Горить така свічка близько двох-трьох годин.

Нехай невеличке тепло нашої праці стане вогником надії на перемогу для солдатів!!!

Акція триває…

Приєднуйтесь до нас, на даний час нам потрібен ВІСК ТА ПАРАФІН, якщо у вас є вдома залишки свічок , парафін або віск , матеріали можна принести в нашу гімназію та залишити у чергового у фойє.