Тиждень безпеки життєдіяльності у Керстенецькій гімназії

Дата: 19.11.2022 14:46

З метою профілактики та збереження здоров‘я учасників освітнього процесу в нашій гімназії проводяться тижні безпеки життєдіяльності. Учні відпрацьовують практичні навички за сигналами оповіщення «Увага всім!», «Повітряна тривога». Провели виставку малюнків та написали твори на тему»Наша безпека у наших руках». У рамках тижнів БЖД проводились заходи спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму: тематичні бесіди «Ми- учасники дорожнього руху», «Безпека і діти»,ранкове коло «Дбай про свою безпеку!»Години спілкування «Правила пішоходів і пасажирів», бесіди з елементами вікторини «Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам‘ятай»,перегляд відео-фільму «Дотримуйся правил-збережи життя».Відбулася зустріч з мед.працівником «Надання домедичної допомоги при ДТП».18листопада пройшов в школі Національний урок»Безпечна дорога додому»,мета якого спрямована на пропаганду безпеки дорожнього руху та виховання дорожньої культури серед учнів.