Облаштування укриття у Зарожанському ліцеї

Дата: 18.08.2022 11:11

Добрі справи роблять добрі люди!

Пандемія, тривалий карантин, страшна війна - біди, які внесли свої корективи в життя України. Та найгірше те, що всі ці події позбавили повноцінного й щасливого дитинства школярів. Саме вони найбільше мріють про очне навчання та щоденні зустрічі, живе спілкування й неповторні дитячі розваги.

Аби втілити їхні мрії в життя, працівники Зарожанського ліцею, батьки та небайдужі активісти Недобоївської ТГ внесли власну лепту в добру й необхідну справу - облаштування укриття в школі.

Серед них - Валентин Михайлович Бабин, який проявив ініціативу надати власні фундаментні блоки для захисту віконних пройомів.

Але будь-яка ідея потребує консолідації зусиль багатьох.

Реально тут підставили своє плече очільник Недобоівськоі ТГ - Юрій Михайлович Юзва та депутат ТГ - В’ячеслав Іванович Тодосійчук. Вони пожертвували власні кошти для закупівлі 100 л пального.

Валерій Трохимович Марчук подбав про перевезення блоків до навчального закладу та їх монтаж. Батьки-чоловіки швиденько організувались та доукріпили захист вікон мішками з піском.

Як кажуть у народі: «З миру по нитці - бідному сорочка». Саме під таким гаслом і реалізовувався цей проєкт.

Тож велика подяка небайдужим до майбутнього нації від педагогічного колективу та батьків, котрі так мріють, аби у вересні пролунав малиновий дзвін, ліцей наповнився дитячим сміхом і розпочався посів «доброго, вічного й розумного». З таким завзяттям українців це станеться обов’язково ! Віримо в нашу перемогу та перемогу добра на злом!