Робота КП Недобоївська ОГ

Дата: 12.12.2022 23:41

Шановні жителі Недобоївської територіальної громади!

Комунальне підприємство «Недобоївська ОГ» Недобоївської сільської ради розпочинає роботу по наданню послуг з збирання та вивезення твердих побутових відходів і запрошує Вас, жителів громади, кожного населеного пункту (фізичних осіб) та підприємства (юридичних осіб) укласти договір для надання цих послуг (підписати заявку приєднання)

Для заключення договору необхідно:

✅Паспорт власника житлового будинку (або наймача, орендаря, користувача)

✅ідентифікаційний код,

✅Для юридичних осіб – виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Укладання договорів ( підписання заявки приєднання) проводиться з КП «Недобоївська ОГ» за адресами:

✅с. Недобоівці- Недобоївська сільська рада

✅с. Ширівці, Владична - Шировецький старостинський округ

✅с. Долиняни- Долинянський старостинський округ

✅с.Ставчани- Ставчанський старостинський округ

✅с.Керстенці - Керстенецький старостинський округ

✅с.Зарожани -Зарожанський старостинський округ

Відсутність договору на вивезення твердих побутових відходів є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою Недобоівськоі ТГ і тягне за собою адміністративну відповідальність.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА
За результатами розроблених розрахунків КП «Недобоївська ОГ», отриманих пропозицій та зауважень, а також громадських слухань учасниками заходу було підтримано рекомендацію встановити тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами (в частині вивезення та захоронення) з розрахунку:

🔸25 грн. за місяць з кожного подвір’я (для контейнерно-пакетної схеми збирання ТПВ)

🔸150,00 грн.за 1,1 м.куб. для юридичних осіб та бюджетних (комунальних) установ (для контейнерної схеми збирання ТПВ).

🔸Вивіз великогабаритних (ВГВ) і ремонтних (будівельних) відходів буде здійснюватись за окремими заявками та окремою платою спецтранспортом КП «Недобоївська ОГ».

🔸Застосовуватиметься річна, піврічна система оплати послуг, платежі вносяться не пізніше ніж до 05 (п’ятого) числа періоду, що настає за розрахунковим або за весь календарний рік, не пізніше кінець першого кварталу.

🔸Можливе здійснення попередньої оплати вартості послуг ( 150 грн - за півріччя, 300 грн - за рік з господарства, вивіз ТПВ буде здійснюватись щомісяця, згідно графіку)