Свято «Моєму вчителю присвячується…» у Шировецькому ліцеї

Дата: 30.09.2022 15:38

30 вересня в стінах нашої рідної школи відбулося свято «Моєму вчителю присвячується…». З самого ранку учні,9, 10 та 11 класів привітали своїх наставників самими теплими словами вдячності, оформили імпровізоване панно «День вчителя…». В кожній вітальній хмаринці вчителі відчули щирість, теплоту, неповторність почуттів своїх вихованців.

Учні 5, 9, 10 класів виступили зі святковою програмою в подяку своїм улюбленим вчителям, де прозвучали вірші та пісні, театралізовані сценки на шкільну тематику.

По завершенню уроків учні 11 класу провели святковий концерт для працівників закладу, де можна було посміятись від душі від сміливих сценок наших учнів та насолодитись виступом танцю. Ніхто не залишився байдужим до цієї події і максимально взяв участь у організації свята для наших вчителів.

Хочеться подякувати організаторам та учням за їхню старанність, артистизм та відповідальність, з якою вони віднеслися до підготовки заходу.