Щорічна акція «Годівничка» у Долиянському ЗЗСО

Дата: 06.12.2021 02:01

На вулицях панує чарівниця-зима.

Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими восени запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля птахів, які залишилися зимувати, багато в чому залежить від доброти та милосердя людей.

Доброю традицією в Долинянському ЗЗСО І-ІІ ступенів стало щорічне проведення взимку акції «Годівничка». Не став винятком і цей навчальний рік. У грудні здобувачі 1 класу під керівництвом Бодак А.М. почали активно готуватися до акції.

Ось з 1.12 по 6. 12.2021 року гамірно й весело пройшла акція «Годівничка». Завданням акції-створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку. Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи.

Здобувачами освіти 1 класу та їх батьками були виготовлені годівнички різних типів.

Учасники експериментували з матеріалами, формами, розмірами, стилями. Виготовляли годівнички з дерева, картону, природних та інших матеріалів.

Висловлюємо щиру подяку здобувачам освіти та батькам за участь у акції.