Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” у Долинянській гімназії

Дата: 14.12.2021 15:24

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Мета проведення акції “16 днів без насильства” – привернення уваги здобувачів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї. Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.

У межах Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” у Долинянському ЗЗСО І-ІІ ступенів практичним психологом Бодак А.М. вчителем правознавства Шовкопляс І.В. та педагогом — організатором Пелехатою Р.В. було проведено виховні бесіди, профілактичні заняття з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, профілактичне заняття « Школа проти СНІДУ» та уроки толерантності, також чимало заходів, спрямованих на запобігання та протидію насильству. Зокрема, тут проведено:

конкурс малюнків “Мій світ без насильства”;

виставка літератури “Зупини насильство – захисти себе”;

тренінги “Твоє життя – твій вибір”, “Зростаємо без насильства” тощо;

демонстрація фільму “Життя на продаж” до Міжнародного дня боротьби з рабством;

уроки толерантності та доброти “Доброзичливі стосунки з оточуючими” до Міжнародного дня людей з інвалідністю .

заняття з елементами тренінгу «Права свої знай –та про правила й обов’язки свої не забувай»;

заняття з елементами тренінгу «Профілактика правопорушень та боротьби із злочинністю»

Також переглядали відеофільми про форми й види насильства та дискутували на тему його уникнення. Та обговорили про гендерну рівність, малювали малюнки до теми акції.