Місячник "Увага! Діти на дорозі" у Долинянській гімназії

Дата: 16.09.2022 14:02

На виконання статті 20 Закону України «Про дорожній рух» від 30.06.1993 № 3353-ХІІ, Указу Президента України від 20.11.2007 № 120131 «Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху» із метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму у гімназії проведено місячник «Увага! Діти на дорозі❗️»та низку заходів:

-класними керівниками пізнавальну годину спілкування « Правила дорожнього руху знай і завжди пам‘ятай!»

-педагогом-організатором проведено вікторину « Червоний. Жовтий. Зелений», моніторинг обізнаності із ПДР ( тести, анкетування), конкурс малюнків та стінівок « Правила дорожнього руху-твоя безпека».

Вчитель основ здоров‘я продовжила ознайомлювати з правилами дорожнього руху, використовуючи інтерактивні методи навчання та провела ряд заходів :ігри-вікторини « Знай правила дорожнього руху», « Правила дорожні завчи до ладу, щоб не потрапити раптом в біду!"», практичне заняття «Знавці дорожніх правил та знаків».

Упродовж місячника здобувачі освіти отримали важливу інформацію,яка допоможе їм зберегти своє життя та не потрапити в біду.

Щасливої вам дороги , пішоходи!