Заходи щодо обізнаності проявів торгівлі людьми у Долинянській гімназії

Дата: 18.10.2022 12:38

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої страждають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

З метою підвищення рівня обізнаності дітей, педагогічних працівників щодо сучасних проявів торгівлі людьми у Долинянській гімназії проведено ряд заходів:

• круглий стіл «Подорожуємо безпечно» 7-9 кл.

• бесіди з учнями «Люди не товар», «Безпечне працевлаштування», «Рабство. Чи існує воно сьогодні?», «Що таке торгівля людьми і чому вона продовжує існувати?» ;

• години спілкування «Правила безпечної поведінки», «Торгівля людьми. Міф чи реальність?», «Торгівля людьми та трудове рабство під час війни»;

• анкетування, щодо обізнаності дітей у проблемі « Торгівля людьми ».

• перегляд та обговорення соціального відеоролика «Зупини торгівлю людьми» 7-9 кл.

• Розучування міжнародного жесту «Врятуй мене» 1-9 кл.

Виставка плакатів та малюнків «Ні – торгівлі людьми», «Моє життя – свобода!»