День української писемності та мови у Долинянській гімназії

Дата: 09.11.2022 12:29

9 листопада вся Україна відзначає важливе свято - День української писемності та мови.

Учителем української мови та літератури Гулей Н.Р. проведено низку заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до рідної мови.

У 9 класі проведено інтерактивну гру «Мова-Зброя», у якій здобувачі освіти практикувалися у знаннях з української мови.

Надзвичайно цікавим були конкурсі завдання інтерактивної гри «Де логіка?», у якій брали участь здобувачі освіти 8 та 9 класу. Гра складалася з п’яти раундів, метою яких є розширення знань здобувачів освіти з української мови та літератури, культури та історії.

Сьогодні День української писемності та мови залишив у серцях здобувачів освіти краплинку любові до рідного слова. Ми маємо пам’ятати, що наша мова- це особливий маркер, який визначає нашу ідентичність та неповторність. Тож ми вивчаємо і вдосконалюємо її кожного дня💙💛