Тиждень основ християнської етики у Долинянській гімназії

Дата: 12.11.2022 12:26

У Долинянській гімназії з 07.11.2022 по 11.11.2022 відбувся тиждень основ християнської етики.

Метою даного тижня було допомогти здобувачам освіти усвідомити значимість народження Ісуса Христа в історії людства, розвивати вміння спілкуватися у молитві із Богом, виховувати чисті моральні почуття. Робота була спланована таким чином, щоб заходи були різноманітними за формою і цікавими для здобувачів освіти.

Відбулася вікторина «Юні знавці Біблії» між 6 класом. А також здобувачі освіти 5 класу розмальовували цифри «Створення світу».

Бодак А.М. провела виховний захід у 7 класі «Заповіді Божі – життєвий дороговказ».

Важливим у формуванні духовно-моральних цінностей в гімназії став перегляд мультфільмів, відеофільмів на релігійну тематику. Разом з дітьми обговорювали переглянуті фільми. Кожен мав можливість зазирнути в найпотаємніший куточок своєї душі.

Підводячи підсумки тижня, дякуємо усім за активну участь у заходах.