Тиждень психології у Долинянській гімназії

Дата: 25.11.2022 16:04

У Долинянській гімназії з 21.11.22 по 25.11. 2022 року був проведений тиждень психології «Психологія у моєму житті».

Мета проведення тижня психології – розширення знань здобувачам освіти про науку психологію, особливості роботи практичного психолога психолога; активізація пізнавальної активності , пропаганда навичок конструктивного спілкування; розвиток творчості , вміння висловлювати власну думку, розкриття творчого потенціалу , допомогти здобувачам освіти краще пізнати один одного, сприяти гарному настрою протягом навчання. Робота була спланована таким чином, щоб заходи були різноманітними за формою і цікавими для здобувачів освіти. Практичний психолог Бодак А.М. провела відкриту годину психолога у 4 класі на тему «Дружба єднає нас». Метою якої є навчити здобувачів освіти цінувати дружбу та друзів; викликати у них прагнення бути справжніми друзями; виробляти в собі якості, що сприяють дружбі; розвивати почуття відповідальності перед друзями; виховувати чесність, щирість. Здобувачі освіти переглядали відеоролики про булінг. Тиждень психології став справжнім святом для душі.

Під час проведення Тижня психології були застосовані всі види психологічної роботи в гімназії, що дало змогу всім учасникам педагогічного процесу стати єдиним цілим і цікавими та більш близькими в спілкуванні.