Перший дзвоник у Ставчанській гімназії

Дата: 01.09.2022 11:33

Попри складні умови, в яких ми живемо останні пів року, Ставчанська гімназія сьогодні радо відчинила свої двері. У цей день переступили шкільний поріг 104 учні. У 8 першокласників почалось цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перші успіхи на шляху до Країни Знань.

Для дев'ятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Директор гімназії Василь Миколайович Максимчук на шкільній лінійці привітав усіх із початком нового навчального року.

Гучними оплесками присутні зустрічали Олександра Миколайовича Орловського - мужнього воїна, який захищає мир і незалежність України.

Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих Героїв та мирних жителів, які стали жертвами війни.

Продовжили святкування в класних колективах, де було проведено урок «Ми українці: честь і слава незламним» та навчання з правил безпечного перебування у школі та дій на випадок тривоги. Учні, які виявили бажання навчатись дистанційно, також мали можливість побувати на уроках в онлайн-форматі.

Нехай 2022-2023 навчальний рік пройде сонячно, натхненно, благодатно!

Зі святом Першого дзвоника!