ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 08.12.2022 02:28

🏢Прийміть вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

☺️Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

Разом до перемоги, до розбудови, до кращого і мирного життя! Все буде Україна! 🇺🇦

Сьогодні у Недобоівській сільській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету. Зібрались, аби обговорити питання, які найбільше турбують.

Серед основних:

📄Про внесення змін до бюджету Недобоївської сільської територіальної громади на 2022 рік

📑Про визначення обсягу компенсації витрат власникам жилих приміщень, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб за листопад

🧾Про затвердження актів приймання-передачі та актів списання

📃Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Недобоївської територіальної громади» та інші.

🏅Зокрема, всіх присутніх Микола Паур привітав з професійним святом- Днем місцевого самоврядування,

🏅Директор КП « Недобоївська ОГ» Сергій Худиковський отримав нагороду до Дня волонтера від Хотинського ТЦК та СП. - За відданість роботі, Україна бореться з ворогом, перемагає його завдяки Вашій підтримці. Одягнути, нагодувати, прихистити, знайти неможливе і закупити найнеобхідніше – ви герої на власному «тихому» фронті.

✨Українська хустка – традиційна, різна, легка, тепла… А ще, для кожного рідна. Хустка для жінки завжди була оберегом.

🧷7 грудня в Україні відзначають Міжнародний день української хустки. Сьогодні, як ніколи ми повинні берегти наші традиції, реліквії та передавати їх наступному поколінню, щоб історія нашого народу не зникала, а знали її усюди і у всі віки.

Час спливає непомітно, життя розкидає нас по світах, а мамина хустка, як оберіг, як пам`ять роду, супроводжує і не дає забути історію, традиції свого роду-народу. З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання. Дівчата та жінки носили її протягом усього року. При цьому хустина була обов’язковим головним убором заміжньої жінки.