ПОДЯКА ВІД ЗАХИСНИКІВ

Дата: 02.12.2022 01:20

Військовослужбовці дякують жителям Недобоївської громади за надану гуманітарну допомогу.

«В нелегкий для України час, коли весь світ єднається у відчайдушній боротьбі з росією, небайдужі громадяни роблять все, щоб хоч трішки допомогти тим, хто цього потребує.

Хлопці з передової висловлюють слова щирої вдячності ініціативній жителям Недобоївської громади, за смачні подарунки. Нехай доброта повернеться до вас сторицею. Дякуємо за турботу і участь, підтримку та ваші щирі і чуйні серця.

Висловлюємо слова подяки кожному хто доєднався від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя.

Бажаємо всім оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!» – йдеться у подяці.