НОВИНИ: ДОПОМОГА ЗСУ / ПРОДОВЖЕННЯ СПІВПРАЦІ

Дата: 30.11.2022 18:02

Сьогодні відбулась зустріч в рамках проєкту «Просування ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні».

До нас завітали гості:
🔹Заступниця Голови Мережі сільських жінок - Софія Буртак

🔹Виконавча директорка Центру громадської активності «Синергія» - Наталія Батракова.

🔹Нургуль Асилбекова Керівниця Проєкту ООН Жінки в Україні «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні»

🔹Спеціалістка проєкту «Просування ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» - Уляна Біла.

У  рамках заходу обговорили подальші кроки, відповідно до поточної ситуації гуманітарної кризи, спричиненої повномасштабним вторгненням Російської Федерації до України.
Та поділились успіхами, проєкту що реалізується на базі Ширівецького садочка, ГО «Шировецька Берегиня».

Основною метою проєкту є розширення можливостей сільських жінок, покращення доступу до інформації, зокрема інтернет ресурсів, облаштування та функціонування кімнати для відпочинку, спілкування, пошуку нової інформації, релаксу, здобутку нових знань в Недобоївські ТГ.

Сьогодні відправили чергову допомогу продуктів харчування та інших товарів для воїнів захисників.

Теплий одяг, яблука сік, продукти харчування ліки, все те що зараз так необхідне нашим захисникам.

👩‍👦‍👦Вихованці навчальних закладів Недобоївської громади, організувались та продовжують  виготовляти окопні свічки для українських військовослужбовців. З їх допомогою можна чайник підігріти, речі підсушити та зігрітись у холодному окопі. А ще вони не бояться дощу й вологи, гріють навіть у вітряну погоду. Одна така свічка в бляшанці може горіти від 2 до 5 годин.
Ми вдячні вам, за вашу ініціативність та допомогу, все буде УКРАЇНА!

Українці НЕПЕРЕМОЖНІ!💙💛
Слава Україні! Слава ЗСУ!

1 грудня 2022 року о 14.00 год. в Недобоївській сільській раді ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАХІД З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

О 14.00 годині відбудеться засідання круглого столу  під назвою «Ми різні.Але- ми рівні» за участю жителів громади з особливими потребами та представників установ, організацій, які опікуються питаннями соціального захисту.
Діятиме виставка робіт мистецтва людей з особливими потребами, цікаві різноманітні розповіді, майстер клас з виготовлення окопних свічок. Запрошуються всі бажаючі та зокрема жителі громади, ВПО з особливими потребами.
Найцінніше у житті – людське тепло.
В будь-який час року. У будь-якому віці... воно ніколи не буває недоречним... Його ніколи не буває багато...