Дайджест подій 11.11.2022

Дата: 11.11.2022 23:00

9 листопада внутрішньо переміщені особи , які зареєстровані та проживають на території Недобоївської територіальної громади отримали допомогу. Майже 150 сімей отримали 150 пледів, 150 термосів, 170 гігієнічних наборів, 100 сковорідок.
Висловлюємо слова щирої вдячності Благодійній організації МФОЗНС «Регіон Карпат» NEEKA .Дякуємо, що відгукуєтесь на наші прохання та допомагаєтеВаша підтримка є надзвичайно важливою в умовах військової агресії російської федерації проти УкраїниЗ Вашою допомогою неможливе стає можливимМи обов'язково переможемо!

Незважаючи на складні виклики, спричинені війною, наші жителі продовжують робити  все можливе для наближення перемоги. «НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ» жителі Недобоївської територіальноі громади, підприємці, заклади освіти, релігійні общини,
організаціі доклали максимум зусиль для організаціі поїздки на Схід під гаслом «Смак домашнього тепла - для воїна захисника».

ЩИРА ПОДЯКА ЗА НЕПОСИЛЬНУ ДОПОМОГУ В ТАКИЙ СКЛАДНИЙ ДЛЯ НАШОЇ КРАЇНИ ЧАС.

Українці ви неймовірні, безкорислива практична допомога своєму ближньому в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності, та основ національної єдності.
Події останніх місяців довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради кращого майбутнього нашої держави.

СЛАВА УКРАЇНІ!

9 листопада у Шировецькому ліцеї відбувся ІІ етап Гімназіади з настільного тенісу серед учнів закладів освіти Недобоївської ТГ.

Вітаємо спортсменів ї школи - призерів змагань з настільного тенісу- учня 10 класу Скворцова В'ячеслава (ІІ місце), учня 11 класу Івасюка Івана (ІІІ місце); ученицю 10 класу Колісникову Ніколь (ІІІ місце).

Чудовий результат показали учениця 8 класу - Борщівська Марія та учень 8 класу Андронік Віктор. Вітаємо призерів та бажаємо успіхів і перемог!

Фото без описуф

ГО «Ротарі Клуб Київ Інтернешенал» надала гуманітарнуї допомогу для внутрішньо переміщених

осіб, які були вимушені покинути свої домівки внаслідок військової агресії проти України, та набули статусу ВПО на території нашої громади. У рамках першої співпраці було забезпечено комунальні заклади громади такі як: Ставчанський професійний ліцей, та Долинянський ЗДО, додатковими ліжками, матрацами постільною білизно, та подушками.Фото без опису

Заздалегідь дякуємо Вам та Вашій команді за підтримку, сподіваємось на співробітництво, адже спільними зусиллями та взаємною повагою можна досягти будь якої мети .