Інформація до відома жителів громади.

Дата: 03.11.2022 15:12

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ.

Недобоївська сільська рада Дністровського району Чернівецької області  запрошує жителів громади взяти участь у проведенні громадських слухань, щодо встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Недобоївської територіальної громади   (твердих та рідких) для (комунального та приватного сектору) (бюджетних та небюджетних організацій, приватних підприємств, СПД та інш.) з метою врахування громадської думки під час прийняття відповідного рішення та ознайомлення з ПУБЛІЧНИМ ДОГОВОРОМ про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, з подальшою заявкою-приєднання.

Слухання відбудуться 05 грудня 2022 року в Недобоівській сільській раді та старостинських округах, зокрема

• 05 грудня 2022 року о 10-00 годині в приміщенні Недобоївської сільської ради по адміністративній території села Недобоївці, відповідальною особою призначається заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Паур М.Я.
  • 05 грудня 2022 року о 12-00 годині в приміщенні Зарожанського старостинського округу, адміністративна територія села Зарожани, відповідальною особою призначається староста Заплітна С.Д.
  • 05 грудня 2022 року о 13-00 годині в приміщенні клубу с.Ширівці, адміністративна територія села Ширівці та Владична, відповідальною особою призначається староста Боднарюк Г.І.
  • 05 грудня 2022 року о 14-00 годині в приміщенні будинку культури с.Долиняни, адміністративна територія села Долиняни, відповідальною особою призначається староста Баратинський А.А.
  • 05 грудня 2022 року о 15-00 годині в приміщенні Ставчанського старостинського округу, адміністративна територія села Ставчани, відповідальною особою призначається староста Голик В.В.
  • 05 грудня 2022 року о 16-00 годині в приміщенні Керстенецького старостинського округу, адміністративна територія села Керстенці, відповідальною особою призначається староста Грубляк Р.В.

Документи для обговорення:

Пропозиції приймаються в електронному  варіанті на електронну адресу: nedoboivtsi14@ukr.net, x.pakemon@gmail.com, або за посиланням в GoogleForm та у письмовому вигляді Недобоївська сільська рада (старостинські округи).