НАРАДА З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ (та створена концепція ІП "Недобоївці)

Дата: 27.10.2022 21:31

Сьогодні мали можливість брати участь у міжвідомчі нараді з питань розвитку індустріальних парків на Буковині.

У ній взяли участь: перша заступниця начальника ЧОВА Альона Атаманюк, заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк, заступник Чернівецького міського голови Євген Маховіков, народні депутати, представники територіальних громад області та підприємці краю.

Модерував нараду заступник голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

•  Обговорили можливості залучення інвестицій для створення нових виробництв через механізм індустріальних парків.
  • Зокрема, розглянули питання законодавчого забезпечення розвитку та функціонування таких територій.
  • Зараз Україна потребує потужної економічної підтримки.  Розвиток індустріальних парків підсилить цей напрямок.
  • Буковина має економічний, логістичний та інфраструктурний потенціал.

Тому ми повинні розвивати цю сферу та створювати сприятливі умови для її належного функціонування.