Змагання у Ворохті 09.10.2022

Дата: 10.10.2022 13:52

У ворохті відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських спортивних змагань ГО ВФСТ «Колос» серед команд сільських та селищних територіальних громад України.

До участі у відкритті змагань долучилися Ворохтянський селищний голова Олег Дзем'юк, голова ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Олександр Мендусь, його заступник Михайло Вінтоняк та голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін.

Попри непросту ситуацію в країні, цьогоріч вдалося долучити до змагань п‘ятнадцять команд - переможців обласних змагань на чолі з головами територіальних організацій «Колосу».

Наша громада зайняла почесні місця:

• Перше місце зайняла команда з волейболу.
  • Дарц 2 місце - Голик Віктор Валентинович та 4 - Казанкова Альона Дмитрівна (2 місце у командному заліку)

• Шахи - 5 місце
  • Шахмати - 10 місце
  • Гіря - 1 перше

• Теніс - 9 місце

Ми щиро вітаємо спортсменів та бажаємо міцного здоров’я, великих здобутків, наполегливості, наснаги та нових перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, що символізує силу, велич духу і мужність!

Все буде Україна!