ІДЕАТОН 3.0

Дата: 10.10.2022 01:34

7-8 жовтня у Чернівцях відбувся IDEA to ON для молоді з Недобоївської, Глибоцької, Вижницької, Клішковецької  та Великокучурівської громад Чернівецької області.

У підсумку було напрацьовано 27 ідей, у напрямку покращення згуртованості у громаді та сприяти інтеграції молоді ВПО.
Ці ідеї отримають фінансову підтримку для подальшого втілення та допомогу у реалізації ідей від менеджерів проєкту.

Крутіше, ніж ІДЕАТОН 3.0 буде ІДЕАТОН 4.0

За два дні під час неформального, невимушеного спілкування, яке відкрило для учасників безліч варіантів розвитку та розв'язання проблем, громад під час війни. Учасники були в захваті від тренінгових методів, тому що ці методи роблять процес навчання цікавим, не обтяжливим.  За що ми окремо вдячні Альона Матвийчук Дмитру Міцевичу та команді УНД в Чернівцях.

Фото без описуТа окремі вітання нашим ветеранам Ідеатону, які вже в третє беруть участь

Проєкт «Підтримка інтеграції молоді з числа ВПО» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.