Оголошення! 04.10.2022

Дата: 04.10.2022 23:11

Буде проводитись вивіз побутового сміття з господарств:

• 5-го – 6-го с. Владична та с. Ширівці. З 09:00
  • 8-го с. Долиняни. З 09:00

Прохання зібрати побутові відходи в мішки та винести за ворота. Вивіз буде проводитись спецавтомобілем, тому сміття має бути обов‘язково тільки в мішках, а не в іншій тарі

Розпочнемо вивіз в середу з с. Владична, вул, Грушевського і далі по графіку.

Потрібні газові балони
Отримали запит від наших військових, їм потрібні буржуйки у великій кількості орієнтовно 100 штук при наявності матеріалів за тиждень можна виготовили три десятки компактних пічок для українських військових.
Тому зараз нашим головним завданням є знайти якомога більше газових балонів щоб переобладнати їх чим швидше відправити на схід нашим захисникам.
За детальною інформацією звертайтесь по телефону:

До Дня Захисника Вітчизни,  до 14 жовтня планується збір іменних коробок
З продуктами харчування та іншими необхідними речами  для мобілізованих хлопців нашої громади в кількості 200 шт. (на сьогодні це 182 військових ).

Зазначимо, що збір допомоги та потрібних речей для військових триватиме до 9 -10 жовтня.

Можливо є пропозиції, будемо раді.

Дуже важливо не забувати про те, що війна триває, що хлопці на передових позиціях і щоденно ризикують своїм життям заради мирного майбутнього. Тому наша підтримка та допомога для них – вкрай потрібні.

На Буковинi релоковане підприємство потребує швачок

Релоковане підприємство, яке переїхало на Буковину разом із виробничими потужностями із Миколаївської області, терміново потребує швачок.

Підприємство займається пошиттям трикотажних виробів для дому. Має великі обсяги замовлень від країн Європи, та потребує збільшення кількості працівників. Наразі виробництву потрібні 50 швачок. Роботодавець готовий брати на роботу людей без досвіду роботи, та самостійно оплачувати навчання на виробництві.

Пропонується заробітна плата вiд 20 тис.грн.

У разi зацікавлення вакансією пропонуємо звертатися за телефоном +380507500683.

3 актуальною базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості https://bit.ly/3117mV.
Telegram-каналі

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.