Дайджест подій 02.10.2022

Дата: 02.10.2022 22:33

30.09.2022 волонтер, член асоціації Північний Мілан в Україні Маурі Джанлука доставив в Недобоївську громаду теплі ковдри в кількості 100 шт., які згодом будуть доставлені нашим військовим.

Також 30.09.2022 частину гуманітарної благодійної допомоги отримали сімейні лікарі та працівники АЗПСМ, які працюють на території Недобоївської ТГ, зокрема це:
- засоби гігієни,
- антисептики,
- маски захисні,
- захисні халати,
- шпріци,
-лікарські препарати,
- інше ( при потребі)

29 вересня в Недобоївській ТГ пройшов тренінг для людей з особливими потребами. В рамках проєкту
«Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок  в реформі децентралізації в Україні».

Вітання та нагороди , приурочені Дню вчителя та Дню дошкілля...
Дякуємо Вам за професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи і самовідданість, за багатство душі.
Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.
Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

До вітань приєднались, учні шкіл нашої громади!

Сьогодні в приміщенні Ставчанської гімназії відбулися обласні змагання серед сільських та селищних територіальних громад. Змагання проходили з наступних видів спорту: волейболу, тенісу, дартсу, шахів, шашок та гирьового спорту. Перше загальнокомандне місце виборола команда Недобоївської ТГ. Вітаємо переможців !!! Бажаємо гідно представити  нашу область на всеукраїнських змаганнях !!!