Дайджест подій 25.09.2022

Дата: 25.09.2022 23:29

Найбільш вразливі категорії жителів Недобоївської територіальної громади отримали продуктові набори.

Сьогодні, в умовах воєнного стану, ми не маємо забувати про жителів громади, які опинились у вкрай важких життєвих обставинах. Тому для одноразової допомоги у вигляді продуктових наборів було обрано сім’ї найбільш вразливих категорій населення, які особливо потребують зараз підтримки - одиноко-пристарілі, інваліди, прикуті до ліжка (більше 70 осіб).

Фото без описуФото без описуФото без опису

БФ "Діти Героїв" надає довгострокову допомогу дітям, які втратили одного чи обох батьків унаслідок російської війни в Україні.

— Невідкладна допомога включає надання негайної фінансової допомоги, гуманітарну підтримку, термінову психологічну реабілітацію та надання тимчасового прихистку.

— Довгострокова підтримка: юридичні консультації, допомога з організацією навчання, а також хобі та відпочинку.

ЯКЩО ВИ ЗНАЄТЕ ДИТИНУ, ЯКА ВТРАТИЛА ОДНОГО ЧИ ОБОХ БАТЬКІВ

Будь ласка, подзвоніть до кол-центру: +38044 247 57 88, (WhatsApp +38068 218 89 71)

або Заповніть анкету на сайті фонду: https://childrenheroes.org/

Проведено планову перевірку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах..

23 вересня 2022 року сектором Служби у справах дітей Недобоївської сільськоі ради та членами виконавчого комітету з метою запобігання бездоглядності, неналежного виконання батьківських обов’язків та попередження різних форм насильства у сім’ї, проведено планову перевірку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах на території Недобоївської ТГ ( семи населених пунктах).

Фото без описуФото без описуФото без опису

Долинянська Гімназія провела благодійну ярмарка під гаслом «Віримо у ЗСУ»

"Нашій країні зараз дуже важливо здобути мир, здобути перемогу! Тому ми хочемо долучитися збором коштів, взяти участь в благодійній акції, допомогти нашим захисникам, щоб їм там легше воювалося за нас тут", — діляться враженнями здобувачі освіти.

Батьки спільно з дітьми проявили організаторські здібності : випікали випічку, готували смачні десерти,солодощі. Зокрема, здобувачі освіти виготовляли власноруч прикраси з бісеру, малювали малюнки на патріотичну тематику, вишивали картини, робили сувеніри.
Загальна сума збору: 5 950 грн
Всі виручені кошти надішлемо на потреби ЗСУ
Фото

21-23 вересня у м. Ховква Львівської області, відбувся Практичний семінар Мережі вільних місцевих політиків.

Фото без описуФото без опису

В рамках практичного семінару Мережі вільних місцевих політиків учасники, розібрали першочергово розібрали механізми та способи роботи із громадами, які чітко вміють сформулювати свою потребу, відобразити це в проєктній пропозиції, вміло прокомунікувати і досконало реалізувати задумане також мали змогу поспілкуватись із Президентом міста Замостя Респубіки Польща.  Важливий досвід функціонування міста, залучення коштів та реалізації європейських проектів, який найближчим часом знадобиться громадам України.

Ми дякуємо нашим польским партнерам за постійну підтримку та допомогу.