Розшукуємо ідеї для гуртування молоді у громадах

Дата: 25.09.2022 23:15

7-8 жовтня у Чернівцях відбудеться ідеатон для молоді з Хотинської, Недобоївської, Новоселицької, Вижницької та Великокучурівської громад Чернівецької області.
 Місцева молодь та молодь з числа ВПО разом працюватимуть над ідеями, як можна розвивати громади, у яких вони мешкають.

Учасники та учасниці ідеатону:

• зможуть напрацювати власні ідеї та обмінятись ідеями з іншими учасниками та учасницями;
  • отримають розуміння, чому так важливо гуртуватися та що означає інтеграція;
  • навчаться враховувати особливості сприйняття інформації та контактування людей різного віку й дізнаються, чому це так відбувається;
  • отримають знання про інструменти, які дозволять їм залучити кошти чи ресурси на підтримку ідей;
  • потестують пітчингові практики та дізнаються, за якими критеріями можна оцінити ідеї, що будуть впливати на соціальну згуртованість.

У підсумку організатори відберуть 5 ідей, які можуть підвищити згуртованість у громаді та сприяти інтеграції молоді ВПО. Ці ідеї отримають фінансову підтримку для подальшого втілення та допомогу у реалізації ідей від менеджерів проєкту.

Як долучитися?
Для участі в ідеатоні зареєструйтеся за посиланням https://forms.gle/4443JHdGb5LCkv9s7 до 3 жовтня включно.
Організатори ідеатону – Український Народний Дім у Чернівцях у межах проєкту «Підтримка інтеграції молоді з числа ВПО» в рамках програми Мріємо та діємо