Дайджест подій 12.09.2022

Дата: 12.09.2022 20:47

Наші легкоатлети здобули призові місця на Чемпіонаті України. Цими вихідними, 9-11 вересня, у м. Луцьк відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики. У складі збірної Чернівецької області гідно представили Хотинщину:

• Олег Миронець –- 1 місце з бігу на 800 м; 3 місце в естафеті 4 х 400 м;

• Владислав Мамалицький – 3 місце в естафеті 4 х 400 м;

• Ольга Юзва – 3 місце в естафеті 4 х 100 м.

• Стартував новий Проєкт орієнтований на жінок з інвалідністю/матерів дітей з інвалідністю, включно з внутрішньо переміщеними особами, що реалізується в рамках проєкту «Гендерно чутлива інклюзія осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні в Україні», здійснюється через спільний фонд ООН з Партнерства для захисту прав людей з інвалідністю UNICEF Ukraine, UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, UNFPA, UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні Наразі відбулися перші ознайомчі зустрічі представниць Проєкту з жінками з інвалідністю/матерями дітей з інвалідністю, жінками з числа внутрішньо переміщених осіб та представниками/-цями місцевої влади в Недобоївська територіальна громада.

Мобілізаторки громад презентували проєкт та ознайомили присутніх із запланованою діяльністю. Наступним кроком на шляху розширення прав і можливостей жінок з інвалідністю/матерів дітей з інвалідністю буде формування у громадах ініціативних груп з охочих представниць цільової групи. Щиро вдячні представникам влади в обраних громадах за підтримку та налаштованість на співпрацю.

Оновними завданнями проєкту є:

• залучення жінок з інвалідністю та розширення їх прав та можливостей для спільної адвокації гуманітарної діяльності, яка враховує гендерні аспекти, шляхом розширення їхньої участі у плануванні, моніторингу та оцінці гуманітарного реагування та надання послуг в обраних регіонах та громадах;
  • проведення інформаційно-просвітницької та адвокаційної кампаній щодо підвищення обізнаності та адвокації щодо включення проблеми інвалідності з урахуванням гендерних факторів у гуманітарну діяльність, а також прав та потреб жінок з інвалідністю за участю залучених жінок та місцевих органів влади;
  • підтримка спільних ініціатив жінок з інвалідністю та місцевих органів влади щодо покращення доступу жінок з інвалідністю до гуманітарної допомоги, прийняття рішень та послуг у цільових громадах.