ПІДТРИМКА ВРАЗЛИВИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ

Дата: 12.09.2022 19:22

12 вересня в Недобоївському центрі економічного розвитку відбувся круглий стіл для людей з інвалідністю за участю фахівців з правової допомоги, пенсійного фонду, служби у справах дітей, центру надання адміністративних послуг, медицини, та органів місцевого самоврядування.

На початку заходу учасники були ознайомлені із гарантіями соціального захисту осіб з інвалідністю, можливостями проходження професійної реабілітації та підприємствами, які мають робочі місця для осіб з інвалідністю. Також фахівці розповіли про пенсійне забезпечення в умовах воєнного стану, правові консультації в умовах воєнного стану, нормативно-правові документи прийняті для забезпечення прав осіб з інвалідністю, вразливих груп громади тощо.

Також учасникам семінару розповіли про особливості функціонування органів місцевого самоврядування, центру надання адміністративних послуг, освіти та медичної сфери.

По закінченні заходу, учасники пройшли опитування стосовно визначення стану готовності до зимового періоду та отримали безоплатну гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, від World Central Kitchen.

Дякуємо всім за участь!
Щира подяка, за організацію заходу Агенції розвитку громад Буковини - в особі Малько Нелі Борисівни.
Все буде Україна!

Захід відбувається в рамках проєкту «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації», який реалізує ГС !«ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в рамках проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в реформі децентралізації в Україні», який фінансується МЗС Канади.