Можливості для Молоді

Дата: 18.08.2022 18:58

Український Народний Дім у Чернівцях готується до проведення двох цікавих заходів в кінці серпня 2022 року а саме:

1. Підсумкова конференція за результатами реалізації проєкту "Інтеграційна робота з ВПО в територіальних громадах Чернівецької області", яка проходитиме 26.08.2022 року (в наступну п'ятницю). В рамках цього заходуми будемо ділитися досвідом роботи із внутрішньо переміщеними особами в громаді (допомога, залучення до активного життя в громаді тощо). Будемо говорити про подальші перспективи співпраці після завершення програми ДОБРЕ.

2. Інтерактивний захід для представників з числа активних ВПО під назвою: "Майстерня громадської активності ВПО", яки проходитиме 27.08.2022 року (в наступну суботу).Під час заходу будемо напрацьовувати цікаві ідеї, які можуть бути підтримані донорами в Чернівецькій області.

Це захід проходитиме в рамках діяльності Партнерства Українського Народного Дому.

Зазначені заходи будуть проходити в Українському Народному Домі в Чернівцях (м. Чернівці, вул. Я.Петровича,2).

Запрошуємо до Участі: представників ОМС, представник ГО (громадської ініціативи, молодіжної ради чи волонтерської групи) та активний представник/представниця з числа внутрішньо переміщених осіб.

РЕЄСТРАЦІЯ до 00.00 год. 22.08.2022 року (до понеділока): за посиланням