Алея Миру

Дата: 29.07.2022 02:22

У рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)

Була підтримана Молодіжна ініціатива - ІДЕАТОН 2022

Назва проекту

Зміцнення місцевої самоорганізації та соціальної згуртованості ВПО Недобоївської територіальної громади «Алея Миру»

Суть проекту

Посилення процесу інтеграції, посилення стійкості та покращення  налагодження взаємозв’язків осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Зважаючи  на  комплексність даної  цілі,  згуртування  є  складним  і  довго-тривалим процесом, що має реалізовуватися на усіх інституційних рівнях – територіальних громад. Для  України  питання  згуртування  є  актуальним у всіх його проявах, що пояснюється стійкою  комплексністю  проблем  дисбалансу соціально-економічного  розвитку  регіонів, деградації соціальної інфраструктури, виснаження  соціального  капіталу,  територіальної цілісності, етнічних, релігійних та культурних конфліктів. Що дасть перший та потужний поштовх в напрямку згуртування, ВПО та місцевих жителів.

Мета проекту:

Висадка дерев у парковій зоні що згуртує жителів сіл та впо, що в свою чергу посилить процес інтеграції,стійкості та покращення  налагодження взаємозв’язків осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Завдання проекту:

1. ПРОВЕСТИ ЗАХІД ПІД ЧАС ЯКОГО БУДУТЬ ПОСАДЖЕНІ ЗЕЛЕНІ РОСЛИНИ, НА ТЕРИТОРІЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ С. ЗАРОЖАНИ, ДЕ ЧАСТО ВІДПОЧИВАЮТЬ ВПО, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ, В НАСЕЛЕНОМУ ПУНКТІ.
  2. РОЗРОБИТИ ДИЗАЙН ТАБЛИЧОК, ЯКІ БУДУТЬ ПОРУЧ З ПОСАДЖЕНИМИ РОСЛИНАМИ, ДЕ БУДЕ РОЗМІЩЕНИЙ QR-КОД, З НЕВЕЛИЧКОЮ ІСТОРІЄЮ ВПО ЯКІ САДИЛИ ЙОГО, ТА ПРОЦЕСУ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ.
  3. ДАНИЙ ЗАХІД МАЄ ПОКРАЩЕННЯ  НАЛАГОДЖЕННЯ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКІВ ВПО ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ.
  4. ПОКРАЩИТИ УМОВИ ГРОМАДСЬКОГО ПРОСТОРУ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ, ТА ПРОВЕДЕННЯ ЧАСУ, НА ТЕРИТОРІЇ ЗАРОЖАНСЬКОГО ПАРКУ.

enlightenedРеалізація та закриття проєкту планується до 25.08.2022 року.