Дата: 27.07.2022 13:33

• Ви молоді та амбітні? Хочете навчитися чомусь новому чи прокачати навички, які маєте?
  • Ви хочете бути успішними й готові рухатися вперед, попри виклики та перепони?
  • У вас є ідеї, як покращити життя своєї громади? І ви готові започаткувати власну справу?

Якщо хоча б на 3 питання ви відповіли «Так» – тоді запрошуємо конвертувати бажання в результат.

Для початку пройдіть, будь ласка, коротке опитування «Розвиваємо громаду для життя й успіху: потреби молоді з числа ВПО» (що зараз перебувають у Вижницькій, Великокучурівській, Недобоївській, Новоселицькій, Хотинській громадах).

Заповнити анкету можна за посиланням: https://forms.gle/N7gf32W9nHuwpuCw6

Навіщо ця анкета?
Ви зможете

• поділитися своїми думками та ініціативами;
  • оцінити свій потенціал для відкриття власної справи;
  • зробити перший крок на шляху до власного бізнесу – тому що зможете взяти участь у бізнес-школі (слідкуйте за новинами, щоб встигнути зареєструватися).

-Для вашої громади результати анкетування – це крок до розуміння справжніх потреб молоді.
-Для вас – це можливість знайти підтримку вашим ідеям.

Крайній термін заповнення анкети – 10 серпня.
_____________

Проєкт «Підтримка інтеграції молоді з числа ВПО» реалізовує ГО Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях» у рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.