ДАЙДЖЕСТ НОВИН станом на 25.07.2022

Дата: 25.07.2022 18:23

• 20 липня 2022 року, в цей важкий для всієї нашої країни, громади та села період Зарожанці провели в останню земну дорогу нашого Героя-земляка Божека Андрія Вікторовича. Виборював мир Андрій на Сході України, де зараз найгарячіше, проявляв свою хоробрість, мужність і відвагу в боях. Фото без опису
  • 20 липня  жителі Недобоївської громади відправила чергову гуманітарну допомогу на Схід країни для воїнів, які захищають нашу державу від російських окупантів. Серед відправленого: продукти харчування, засоби гігієни, вода, свіжі овочі та фрукти, речі першої необхідності, медичні ліки та військові предмети.
  • Для підтримки і допомоги захисникам місцеві жителі Недобоївської громади  волонтери Благодійного фонду «Ми поруч» регулярно передають гуманітарну допомогу. Черговий такий вантаж, доставлений  захисникам на передову.
  • На садіоні  с.Недобоївці відбувся турнір з міні-футболу пам'яті тренера Анатолія Тирона. Участь прийняло вісім команд, в результаті було виявлено призерів та переможців турніру :
    -перше місце - вихованці А.В.Тирона Ф.К.Зарожани;
    -друге місце - Ф.К.Недобоївці;
    -третє місце - Ф.К.Клішківці.

Фото без описуСлід зазначити, що А.В.Тирон виховав не одне покоління футболістів на території нашої області.
  • 25 липня відбулась видача благодійної гуманітарної допомоги (пакунок продуктового набору) для внутрішньо переміщених осіб, яку надала некомерційна організація World Central Kitchen, допомога охопила 160 сімей ВПО, які проживають на території громади.

Сильний народ - Вільної країниyes