Про внесення змін до розпорядження №53-Р 06 липня 2022 року «Про скликання  чергової двадцять четвертої сесії  восьмого  скликання»

Дата: 18.07.2022 13:04

НЕДОБОЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

с. Недобоївці

15 липня  2022                                                                                     № 56 -Р

Про внесення змін до розпорядження №53-Р

06 липня 2022 року «Про скликання

чергової двадцять четвертої сесії  восьмого  скликання»

Керуючись п.3 ч.8 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Недобоївської  сільської ради: скликати   чергову XXIV  сесію  VIII  скликання Недобоївської сільської ради 02 серпня 2022 року о 13.00 год. з таким порядком денним:

1.Про дострокове припинення повноважень депутата Недобоївської сільської ради VIII скликання Голика В.І.
2.
Інформація про результати моніторингу
 відвідування  депутатами восьмого скликання засідань сесій за I – півріччя 2022 року.

3. Про звіти старост.
4. Про звіт директора комунального підприємства «Недобоївська ОГ»  за 2021- 2022 роки .
5. Звіт про роботу  сектору Служби у справах дітей Недобоївської сільської ради за 2021-2022 роки.

6. « Про внесення змін до бюджету  Недобоївської сільської територіальної громади   на 2022 рік».

7. Про затвердження звіту  виконання сільського бюджету  Недобоївської ТГ за І  півріччя   2022  року.

8.Про затвердження місцевих податків та зборів на території Недобоївської сільської  ради на 2023 рік.
9. Про надання пільг по сплаті земельного податку на 2023 рік.
10. Про внесення змін у штатний розпис Ставчанської гімназії з дошкільним підрозділом та початковою школою
11. Про внесення змін у штатний розпис Долинянського ЗЗСО І-ІІ ступенів.
12. Про перейменування Долинянського ЗЗСО І-ІІ ступенів.
13.. Про перейменування  Керстенецького ЗЗСО І-ІІ ступенів.
14. Про перейменування Недобоївського ЗЗСО І-ІІ ступенів Імені Григорія Томіна.
15. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки – пам’ятки природи місцевого значення – Озеро «Джулин».
16. Про преміювання  сільського   голови .
17. Інші питання.

Сільський голова                                                                            Юрій ЮЗВА