Управління Дерпраці у Чернівецькій області інформує

Дата: 23.06.2022 16:22

З початку бойових дій на території України Державною службою з питань праці докорінно змінено підходи до реалізації своїх повноважень. Головним напрямком діяльності визначено консультування та надання допомоги в організації процесу виробництва з метою збереження та зміцнення економіки України. Першим кроком стала організація допомоги підприємствам, які перемістили своє виробництво у більш безпечні регіони України. Саме вони потребували реальної допомоги для організації виробництва на новому місці. Реалізація цього проєкту підтвердила свою необхідність та ефективність. Більше 3 тисяч суб’єктів господарювання вже скористалися фаховою підтримкою спеціалістів Держпраці та її територіальних органів. Але війна створила проблеми не тільки релокованим підприємствам, сотні роботодавців намагаються відновити свою діяльність в умовах воєнного стану. Тому Держпраці прийнято рішення про розширення сфери надання консультативної підтримки на всіх суб’єктів господарювання, що продовжують свою діяльність в умовах війни. Консультаційна допомога надається всім роботодавцям, які її потребують, з питань, що належать до компетенції Держпраці, зокрема, це питання організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану тощо. У разі потреби та бажання одержати таку допомогу підприємства, установи, організації можуть звернутися у зручний спосіб до Управління Держпраці у Чернівецькій області. Це може бути особисте звернення, в тому числі телефоном, електронне звернення або заявка, залишена у спеціальній формі на інформаційному порталі pratsia.in.ua. при формуванні запиту бажано сформулювати перелік питань, з яких роботодавець потребує консультацій. Це необхідно для визначення найбільш кваліфікованих спеціалісті у відповідних сферах, які будуть безпосередньо проводити консультації. Також роботодавці можуть самі обрати форму консультацій. Це може бути письмове роз’яснення, круглий стіл, семінар або вебінар для працівників суб’єкта господарювання, особистий візит спеціаліста або спеціалістів для надання консультацій безпосередньо за місцем знаходження суб’єкта господарювання, особистий прийом у приміщенні управління тощо. У всіх суб’єктів господарювання є унікальний шанс отримати безкоштовні професійні консультації від органу, який здійснює контроль за відповідними напрямками, тим самим забезпечивши дотримання вимог законодавства та уникнувши у подальшому трудових спорів або наслідків порушення (штрафи, фінансові санкції). Всі бажаючі можуть скористатися відповідями на найбільш запитувані питання, які розміщені на сайті Держпраці у рубриці «Рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану» та на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/.

В разі отримання консультаційної допомоги по телефону звертайтеся: Управління Держпраці у Чернівецькій області, тел. +0372 553 724; Головний державний інспектор у Дністровському районі Алла Попович, тел. моб. 0956739598

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)