#підтримка_ЗСУ

Дата: 23.06.2022 06:04

Військовослужбовців, які зараз обороняють нашу країну від російського окупанта, мають бути забезпеченні усім необхідним. Тож гуманітарний вантаж, серед якого речі першої необхідності, засоби особистої гігієни, інвентар, та продукти харчування для наших військових на схід України відправлені від жителів Недобоївської громади.

На цей раз бажаючих підтримати наших захисників було в троє більше, проте вдалось все вмістити.

«Сьогодні захисники України боронять найважливіше долю незалежної країни. Ми всі впевнені що ви з честю і гідністю виконаєте ваше бойове завдання, а ми в свою чергу докладем усі зусилля, аби ви були забезпечені усім необхідним»,- зазначив сільський голова Юрій Юзва.

Хочеться ще раз всім подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця, за небайдужість, за те, що не стоїте осторонь, нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим, щасливим!!!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!