#підтримка_ЗСУ

Дата: 20.06.2022 14:55

Фото без описуАвтомобілі для Збройних сил України. Спільна ініціатива місцевих жителів Недобоївської громади. Зараз за запитом та погодження військових, шукаються та доставляються автомобілі на потреби армії.

"Вже декілька десятків автомобілів, які ми передали нашим солдатам, захисникам України. Дякуємо всім, хто бере участь, на цьому ми не зупиняємось, а продовжуємо далі працювати, ще треба знайти, купити та доправити на фронт не один і не два автомобілі", — розповів сільський голова Юрій ЮЗВА.

На фронт жителі вже відправили від легкових до більш великих авто. Автомобіль Mitsubishi — відправиться на передову для українських солдатів відганяють на фронт не порожніми, а з гуманітарною допомогою. Так завтра, вранці запланований черговий виїзд з гуманітарною допомогою для наших військових.

"Сьогодні ми трішки попакували та розфасували продукти засоби гігієни, та інші речі які приносять місцеві жителі для наших захисників, кожен з нас розуміє що у єдності сила, тому разом до перемоги ", — сказав заступник сільського голови Микола ПАУР.

За словами військових, автомобілі є однією з основних потреб на фронті. Почали цю ініціативу після того, як бійці ЗСУ попросили у них машину на передову. Вже наступного дня почали реалізовувати допомогу ЗСУ — зібрати та передати армії ті авто які їм найбільш потрібні.

Тому в ці акції беруть участь жителі Недобоївської громади.
Разом до перемоги, Все буде ЗСУ.