ДАЙДЖЕСТ НОВИН станом на 08.06.2022

Дата: 08.06.2022 21:04

Сьогодні, 8 червня 2022 року, відбулося пленарне засідання 23 чергової сесії Недобоївської сільської ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь 14 депутатів. Сесію провів сільський голова Юрій Юзва.

Перед початком пленарного засідання депутати сільськоі ради та запрошені на сесію вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

В ході засідання прийнято ряд важливих рішень, серед яких:

• Про внесення змін до бюджету Недобоївської сільської територіальної громади на 2022 рік.
  • Про внесення змін до Місцевої цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на території Недобоївської сільської об’єднаної територіальної громади Чернівецької області на 2018-2022 роки.
  • Про внесення змін до місцевої програми фінансової підтримки закладів охорони здоровя Недобоївської територіальної громади на 2021-2023 роки.
  • Про внесення змін до програми «Безпека»на території Недобоївської територіальної громади на 2021-2023 роки.
  • Звіт про виконання Комплексної програми по соціальному захисту дітей-переселенців та дітей учасників АТО у 2021 році.
  • Звіт про виконання Комплексної програми розвитку освіти Недобоївської об’єднаної територіальної громади у 2021 році.
  • Звіт про виконання Програми розвитку творчого потенціалу учнівської молоді в дусі національно-патріотичного виховання та культурного простору Недобоївської ТГ у 2021 році.
  • Про покладання обов’язків з ведення військового обліку у громаді за територіальною приналежністю.
  • Інші питання.

ПРИМІТКА: З рішеннями ви можете ознайомитись в розділі документи.

Також сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Недобоївської сільськоі ради з таким порядком денним:

1.Про визначення обсягу компенсації витрат власникам жилих приміщень, що повязані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

2.Про затвердження актів приймання - передачі.

3.Затвердити список дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

4.Про надання допомоги продуктами харчування жителям пільгових категорій, які проживають на території Недобоівської сільської ради.

Також сільський голова проінформував про надання гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та допомогу сімям мобілізованих військовослужбовців нашої громади.

ПРИМІТКА: З рішеннями ви можете ознайомитись в розділі документи.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)