8 травня-День Матері.

Дата: 08.05.2022 10:44

8 травня-День Матері.
Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – матері.
Усе найсвітліше та найцінніше у наших долях пов’язано з матір’ю, про що згадуємо упродовж років, переповідаючи власним дітям та закладаючи в їхніх душах паростки глибокої шани до берегині роду людського. Незважаючи на складні життєві випробування, наші матері зберігають у своїх серцях невичерпне джерело добра, розуміння та терпіння. Вони  наповнюють будні яскравими фарбами, надихають на шляхетні вчинки та мудрі справи, виховують гідних синів і дочок України.
Дякуємо матерям, які моляться за синів-захисників та прихиляють до своїх дітей небо. Схиляємо голови перед титанічною мужністю тих матерів, які виховали Героїв, що стоять на захисті Батьківщини і чинять рішучу відсіч сусіду-агресору.
Низький, доземний уклін матерям Героїв ,які поклали  своє життя за волю України.
Від щирого серця бажаємо всім матерям, щоб добро та ласка, якими Ви щедро обдаровуєте усіх довкола, поверталися до Вас сторицею, а ваші діти ніколи не забували батьківської домівки.
Нехай це свято ознаменується миром, радістю і добром. Бажаємо  кожній мамі на світі – тільки кращого. Здоров'я, міцної сім'ї, надійності та впевненості, достатку і гордості за своїх діток.
Щастя в ваші люблячі материнські очі й миру в серці, миру в країні!